Sprzedajemy na raty Pomagamy w rozliczaniu dotacji

Kozły budowlane i zsypy do gruzu

Kozły budowlane firmy ALTRAD są koziołkami rusztowania które spełniają wszystkie wymagane normy i posiadają dokumentację pozwalającą na prawidłową eksploatacje.

Dzięki koziołkom budowlanym sera ST można zbudować podest roboczy mający zastosowanie przy takich pracach jak:

  • Murowanie
  • Tynkowanie
  • Malowanie
  • Prace remontowo-budowlane

Kozły rusztowania posiadają regulację skokową co 9 cm zabezpieczaną specjalną zawleczką. Do koziołków można dokupić słupek BHP do montażu zabezpieczeń przed upadkiem. Koziołki są zabezpieczone antykorozyjnie i malowane proszkowo na kolor pomarańczowy.

Szerokość podstawowa kozła to 1,10m a wysokość robocza do 4,20m.
Kozły budowlane i słupek

Polecamy zsypy budowlane do gruzu trzech wiodących producentów takich jak: GEDA, ALTRAD, ROTEKO.

Wszystkie polecane zsypy posiadają dopuszczenia do budownictwa i są wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Zsypy do gruzu znacznie poprawiają jakość prowadzonych prac i umożliwiają szybkie stworzenie ciągu zsypowego, na który składa się stelarz, kosz zasypowy i podstawowe kubły zsypowe. We wszystkich wymienionych systemach kubłów zsypowych można zastosować kubły zsypowe pośrednie, dzięki czemu jest możliwość równoczesnego prowadzenia prac budowlanych na różnych poziomach obiektów.

Elementy zsypu budowlanego

Dodatkowym atutem każdego z systemów jest możliwość zastosowania wkładki stalowej wzmacniającej, co przy dużych wysokościach i dużej objętości gruzu nie jest bez znaczenia dla żywotności kubłów zsypowych. Podstawową długością kubła jest 1m roboczy, a długość całego zsypu może sięgać nawet kilkudziesięciu metrów. Jest również możliwość dokupienia pierścieni uszczelniających, kołnierzy uszczelniających, wciągarek, plandek przeciwpylnych na kontenery i wiele innych akcesoriów.

Możliwość wysypywania bezpośrednio z taczki

Zsypy do gruzu CENY

Wycena zsypów do gruzu